FC Nordsjælland-Cliftonville 2-1 (0-1).
0-1 Joe Gormley (6. minut/str.). 1-1 Godsway Donyoh (58. minut).
2-1 Andreas Skov Olsen (83. minut).
FC Nordsjælland videre med 3-1 samlet.
Kairat Almaty-Engordany 7-1 (4-0).
1-0 Marton Eppel (4. minut). 2-0 Marton Eppel (11. minut). 3-0
Aderinsola Eseola (42. minut). 4-0 Marton Eppel (44. minut). 5-0
Bauyrzhan Islamkhan (53. minut). 5-1 Morgan Lafont (72. minut).
6-1 Marton Eppel (75. minut). 7-1 Yan Vorogovsky (87. minut).
Kairat Almaty videre med 10-1 samlet.
Tobol Kostanaij-Samtredia 2-0 (1-0).
1-0 Baurzhan Turysbek (12. minut). 2-0 Asian Darabayev (83.
minut).
Tobol Kostanaij videre med 3-0 samlet.
Dinamo Minsk-Derry City 1-2 (1-1).
0-1 Alistair Roy (7. minut). 1-1 Alexandr Sachivko (28. minut).
1-2 Ronan Hale (75. minut).
Dinamo Minsk videre med 3-2 samlet.
Irtysh Pavlodar-FK Trakai 0-1 (0-1).
0-1 Svajunas Cyzas (19. minut).
FK Trakai videre med 1-0 samlet.
Gandzasar-Lech Poznan 2-1 (0-0).
1-0 Lubambo Musonda (50. minut). 2-0 Gegham Harutyunyan (67.
minut). 2-1 Lukasz Tralka (90. minut).
Lech videre med 3-2 samlet.
Viitorul-Union Luxembourg 0-0.
Viitorul videre med 2-0 samlet.
Laci-Anorthosis F. 1-0 (0-0).
1-0 Myrto Uzuni (88. minut).
Samlet 2-2. Laci videre på udebanemål.
Molde-Glenavon FC 5-1 (2-0).
1-0 Etzaz Hussain (28. minut/str.). 2-0 Eirik Hestad (34.
minut). 3-0 Eirik Hestad (59. minut). 3-1 Vegard Forren (62.
minut/selvmål). 4-1 Eirik Hestad (90. minut). 5-1 Babacar Sarr
(90. minut).
Molde videre med 6-3 samlet.
Nomme Kalju-Stjarnan 1-0 (0-0).
1-0 Rimo Hunt (88. minut).
Stjarnan videre med 3-1 samlet.
Slavia Sofia-Ilves 2-1 (1-0).
1-0 Galin Ivanov (36. minut). 1-1 Marius Noubissi (55. minut).
2-1 Galin Ivanov (56. minut).
Slavia Sofia Videre med 3-1 samlet.
Gzira-Radnicki Nic 0-1 (0-1).
0-1 Radovan Pankov (8. minut).
Radnicki Nic videre med 5-0 samlet.
Sl. Bratislava-Milsami 5-0 (3-0).
1-0 Andraz Sporar (15. minut). 2-0 Andraz Sporar (25. minut).
3-0 Moha (33. minut). 4-0 Boris Cmiljani (52. minut). 5-0 Moha
(77. minut).
Slovan Bratislava videre med 9-2 samlet.
Riga FC-CSKA Sofia 4-5 efter forlængelse og straffe.
Ordinær kamp 1-0. Forlængelse 0-0.
1-0 Antonijs Cernomordijs (44. minut).
Udvisning: Stefan Panic, Riga FC (109.). Tiago Rodgigues, CSKA
Sofia (74.)
CSKA videre på straffe.
Apollon-Stumbras 2-0 (1-0).
1-0 Hector Yuste (7. minut). 2-0 Hector Yuste (63. minut).
Apollon videre med 2-1 samlet.
AIK-Shamrock Rovers 1-1 efter forlængelse.
Ordinær kamp 0-1.
0-1 Daniel Carr (19. minut). 1-1 Nicolas Marcelo Stefanelli (94.
minut).
AIK videre med 2-1 samlet.
Häcken-Liepaja 1-2 (1-1).
0-1 Gueye Sady (10. minut). 1-1 Nasiru Mohammed (42. minut). 1-2
Girts Karlsons (86. minut).
Hacken videre med 4-2 samlet.
Sarpsborg-Vestmannaeyjar 2-0 (1-0).
1-0 Mikkel Agger (13. minut). 2-0 Mikkel Agger (82. minut).
Sarpsborg videre med 6-0 samlet.
Zalgiris Vilnius-Klaksvik 1-1 (1-0).
1-0 Liviu Antal (6. minut). 1-1 Ronni Møller Iversen (66.
minut).
Zalgiris videre med 3-1 samlet.
Mac.Tel-Aviv-Ferencvaros 1-0 (1-0).
1-0 Eliran Atar (45. minut).
Mac. Tel-Aviv videre med 2-1 samlet.
Shakhtyor Soligorsk-Connahs Q. 2-0 (1-0).
1-0 Elis Bakaj (24. minut/str.). 2-0 Denis Laptev (82. minut).
Udvisning: Andy Owens, Connahs Q. (62.).
Shakhtyor Soligorsk videre med 5-1 samlet.
Zaria-Gornik 1-1 (1-0).
1-0 Guillermo (7. minut). 1-1 Daniel Smuga (86. minut).
Gornik videre med 2-1 samlet.
Vardar Skopje-Pyunik 0-2 (0-0).
0-1 Bacar Balde (86. minut). 0-2 Bacar Balde (89. minut).
Pyunik videre med 3-0 samlet.
Keshla-Balzan FC 2-1 (1-0).
1-0 Cesar Meza (11. minut/str.). 2-0 Slavik Alkhasov (90.
minut). 2-1 Andrija Majdevac (90. minut).
Udvisning: Andrija Majdevac, Balzan FC (90.).
Balzan FC videre med 5-3 samlet.
Dinamo Tbilisi-Dun. Streda 1-2 (1-0).
1-0 Budu Zivzivadze (41. minut). 1-1 Vakoun Bayo (86. minut).
1-2 Vakoun Bayo (90. minut).
Dun. Streda videre med 3-2 samlet.
Niederkorn-Qabala 0-1 (0-1).
0-1 Steven Joseph-Monrose (28. minut).
Udvisning: Tamkin Khalilzade, Qabala (79.).
Niederkorn videre med 2-1 samlet.
Beitar Jerusalem-Chikhura 1-2 (0-0).
1-0 Idan Vered (62. minut). 1-1 Levan Kakubava (73. minut). 1-2
Georgi Gabedava (83. minut/str.).
Chikhura videre med 2-1 samlet.