Husker du, da de dengang unge gutter Casper Christensen og Jan Gintberg stod i spidsen for det ultra populære satireshow 'Tæskeholdet på P3' i slutningen af halvfemserne?
Her næsten 30 år senere er tæskeholdet tilbage.
Dog ikke på P3, nej, det har hjemme på 2. sal på Christiansborg, hvor Socialdemokratiet har deres kontorer.
Det fungerer ifølge B.T.s oplysninger på den måde, at Socialdemokratiet udvælger én person i blå blok, som de målrettet angriber.
Her i september har det været DF-formand, Morten Messerschmidt, sigtekornet har været rettet imod.
Sådan lyder det fra flere kilder tæt på S-toppen.
To måder at angribe
Angrebet på Morten Messerschmidt foregår på to måder:
For det første sendes såkaldte lakajer i byen med konkret kritik af Messerschmidt.
Helt konkret har partiets politiske ordfører, Christian Rabjerg Madsen, skatteminister, Rasmus Stoklund, og minister for flygtninge, indvandrere og integration, Kaare Dybvad Bek, været ude med kritik af Morten Messerschmidt.
Det er både i medier og på sociale medier, at angrebene finder sted.
Og den anden angrebsmetode er netop S-tæskeholdets brug af sociale medier.
Helt konkret så bruges Socialdemokratiets facebookprofil som primært angrebsvåben.
Socialdemokratiets officielle profil har 124.000 følgere, og bortset fra statsminister Mette Frederiksens egen profil med 407.000 følgere, er ingen af de andre toppolitikere i Socialdemokratiet i nærheden af det antal følgere.
Kaster man et blik på facebookprofilerne tilhørende de tre S-politikere på Messerschmidt-tæskeholdet, så har Rasmus Stoklund 14.000 følgere, Kaare Dybvad Bek har 13.000 følgere, og Christian Rabjerg Madsen har 4.800 følgere.
Altså en helt anden liga med langt, langt færre følgere.
I september har Socialdemokratiet lavet seks opslag, der alene handler om Morten Messerschmidt.
Så sent som torsdag aften blev der lagt et opslag op, hvor statsminister Mette Frederiksen (S) taler om Morten Messerschmidt:
I den her måned har der yderligere været tre opslag, der handler om kritik af alle de blå partiledere, heriblandt Morten Messerschmidt.
Men der er ikke et eneste opslag her i september, hvor Socialdemokratiet udelukkende kommer med kritik af Inger Støjberg (DD), Alex Vanopslagh (LA) eller Mona Juul (K).
Christian Rabjerg Madsen, politisk ordfører hos Socialdemokratiet, hvorfor er det, at jeres tæskehold lige nu har massivt fokus på Morten Messerschmidt?
»Vi har ikke noget tæskehold. Men det er rigtigt, at vi lige nu gerne vil vise danskerne, hvordan der ikke er hold i udtalelser, Morten Messerschmidt er kommet med. Både når det gælder afskaffelse af moms på fødevarer, og når det gælder hans handlinger,« siger han.
Der er ikke noget tæskehold, siger du. Er det så Mette Frederiksen alene, der giver ordre om, hvad der skal gøres?
»Nej, men jeg er jo politisk ordfører, så jeg kan altid gå fremad som den, der kommer med kommentarer om den politik, de andre partier fører,« siger han.
Men kan du komme nærmere ind på, hvordan det hold, du ikke vil anerkende som tæskehold, det arbejder?
»Det har jeg ikke nogen kommentarer til,« siger han.
Er det sådan, I har planer om at fortsætte med at gå efter Morten Messerschmidt, eller bliver sigtekornet snart rettet mod andre blå politikere?
»Det vil jeg ikke udtale mig om,« siger Christian Rabjerg Madsen.
Hør diskussionen mellem Socialdemokratiet og Dansk Folkeparti i onsdagens afsnit af Borgerlig Tabloid i Spotify, Apple Podcast eller ved at trykke 'lyt' herunder: