Den Populære hos Leo Vegas: Odds 5,06 på Kane og Diaz skyder på mål



Bayern München skal presse Paris SG fra start for at indhente gæsternes 5-4 føring fra den første semifinale. Og det er jo så sådan tyskerne har spillet hele sæsonen med speederen i bund.
Det er især Harry Kane, men også den lynhurtige colombianske angrebsloppe Luis Diaz, der holder for med afslutningerne.
Kane har i Champions League-sæsonen lidt over fire afslutninger pr kamp i gennemsnit og Diaz går lige over tre. Sætter de afslutningerne indenfor rammen mod Paris i en kamp, hvor tyskere kommer styrtende fra start. Leo Vegas har under kategorien ’hurtige’ et udmærket spil på den målsøgende duo.
Spilforslag: Diaz +2 skud på mål og Kane +3 skud på mål hos Leo Vegas til odds 5,06
Se alle vores odds-anbefalinger her
Dette indhold er produceret i samarbejde med en annoncør. Berlingske Medias uafhængige redaktioner har intet med udarbejdelsen og publiceringen at gøre.