Sex sms blev for meget

Tiger forladt af konen igen

GOLF-WOODS/

Elin Nordegren er ikke blevet set i hjemmet i to døgn. Det lader til, at hun igen har forladt Tiger Woods. (Foto: HANS DERYK) Se stort billede

Golfstjernens ægteskab ligner fortid efter flere sleske sm'er er sluppet ud.

Tiger Woods forsøg på at lappe forholdet sammen med sin svenske kone Elin Nordegren synes nu at have slået endeligt sammen.

Ifølge Aftonbladet så har Elin Nordegren forladt parrets hus endnu engang.

Årsagen er angiveligt, at der i de seneste dage er sluppet en lang række særdeles pinagtige sms´er ud, hvor den overkåde golfstjerne skriver han vil både kvæle og tisse på pornostjernen Joslyn James, som han har haft en affære med.

Aftonbladet, som citerer New York Post og TMZ for historien, skriver at det blev for meget for Elin Nordegren.

- Hvis de kommer igennem det her, så er det et mirakel, siger en kilde med forbindelse til parret til Aftonbladet.

39-årige Joslyn James har ikke bare offentliggjort et par sms´er, men en enorm række af slagsen.

Her bliver der aftalt steder, hvor de skal mødes, hvad de skal spise og hvordan de undgår at blive opdaget.

Der bliver også aftalt stærke detaljer, som trekanter, anal- og oralsex og det der er mere avanceret.

Læs også

 

Lige nu på B.T. PLUS

Mad og vin

Sunde kager med god samvittighed

11/02 15 kr
Elektronik

Lær at mestre dit kamera

15/01 19 kr
Elektronik

Find en stærk bærbar til film og spil

07/02 15 kr
Mad og vin

Druen med de mange ansigter

11/02 5 kr
Jobzonen - Ny karriere

Annonce: